Hyderabad, Telangana
GST No. 36AAACC8243J1ZL
Captivating the skills of our professionals, we manufacture, export, trade and supply a wide array of Box PC. The products we offer are known for their varied use.
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor Type | Intel i3 |
| Design | Rectangular design |
| Usage/Application | Industrial and Defense usage |
| Features | All the necessary features are available |
| Rated Voltage | 140 V |
| Brightness And Backlight | Brightness and Blacklight |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Owing to rich industrial experience, we manufacture, supply, trade and export a wide assortment of Box PC. The products we offer are highly acclaimed by the clients for their varied use. The offered products are known for their precision and durability. It has Intel GM45 core2duo fanless Box PC.
Features:
Additional Information:
Approx. Rs 1,26,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor Type | Intel i3 |
| Design | Rectangular design |
| Usage/Application | Industrial usage |
| Features | All necessary features are available |
| Ss Grade | Yes |
| Rated Voltage | 120 V |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Having vast industrial experience, we assure our clients to deliver these products in committed period of time. The products we offer are known for their precise use and easy installation. Moreover, we provide assurance to deliver these products in given time bound. Atom DIN rail mounting Box PC consist under this range.
Features:
Additional Information:
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Display Size | 12.5 inches |
| Cooling | Fan |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
| Display Type | LED |
Comptek Computer Systems is a leading manufacturer in India specializing in state-of-the-art embedded systems and rugged industrial computing solutions. We are dedicated to designing and producing highly reliable and durable products tailored to meet the demands of diverse industries.
Our product range includes:
At Comptek Computer Systems, we combine innovation with precision to deliver world-class products that excel in performance, reliability, and durability. Our solutions are trusted across industries for their quality, versatility, and adherence to international standards.
Explore More Products
© Comptek Computer Systems Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited