Hyderabad, Telangana
GST No. 36AAACC8243J1ZL
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor | Core i3 |
| Processor Type | Intel i7 |
| Usage/Application | Industrial |
| Poles | 2 poles |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
| Brand | Comptek |
We are involved in offering a wide assortment of Industrial Panel PC. The products we offer are made under the strict expertise of our professionals, as they have advance knowledge in this field. Moreover, we assure our clients to deliver these products at market leading rates. They are inbuilt with fanless total IP 65 Intel socket and P core2duo stainless steel panel PC.
Features:
Sizes:
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Siemens |
| Area Network Type | LAN Capable |
| Color | White |
| Buffer Size | 192 Kb |
| Power Consumption | 25W |
| LED Indicator | Required |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in presenting a wide assortment of Industrial Ethernet Switch. The products we offer are highly demanded by the clients for their effective and efficient use. Highly durable and reliable in nature these products are known for rendering hassle free performance. It is 8 port slim Ethernet switches that are known for their precise use.
Features:
Additional Information:
Explore More Products
© Comptek Computer Systems Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited