Hyderabad, Telangana
GST No. 36AAACC8243J1ZL
Approx. Rs 90,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Display Size | 19 inches |
| Cooling | Fan |
| Processor Type | E5 |
| Usage/Application | Industrial operations |
| Operating System | Windows |
| Color | Green |
| Power Supply | DC 36V |
| Brand | Rb Technologies |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Display Size | 8.4 inches |
| Processor | i3, i7, i5 |
| Brand | comptek |
| Color | black |
| Material | aluminum |
| Memory Size | 500gb , 1tb |
| Internal Memory | 8gb , 16gb |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 45,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Screen Size | 24 inch |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Resolution | 1280x1024 |
| Monitor Size | 17 Inches |
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Display Size | 15.6 inches |
| RAM | 16 GB |
| Cooling | Fan |
| Operating System | Windows 7 |
| Supply Voltage | 24 V DC |
| Degree of protection | IP20 |
Comptek Computer Systems is a leading manufacturer in India specializing in state-of-the-art embedded systems and rugged industrial computing solutions. We are dedicated to designing and producing highly reliable and durable products tailored to meet the demands of diverse industries.
Our product range includes:
At Comptek Computer Systems, we combine innovation with precision to deliver world-class products that excel in performance, reliability, and durability. Our solutions are trusted across industries for their quality, versatility, and adherence to international standards.
Approx. Rs 27,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Mounting Type | Panel Mount |
| Display Size | 7 inches |
| Phase | Single Phase |
| Resolution | 192 X 64 Pixels |
| Control Type | Touch Screen |
| Display Colors | 64k |
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Cooling | Fan |
| Processor Type | SOC Intel Atom E3940 |
| Usage/Application | Industrial |
| Hard Drive Capacity | 128 GB |
| Operating System | Windows |
| Operating Temperature | 200c |
| Storage | 128GB M SATA (Expandable) |
| Cpu Frequency | @1.6Ghz. |
| Display Resolution | 1280 X 800 |
| Dynamic Ram | RAM 4GB (Expandable) |
| Graphic Card | Intel HD Graphics. |
| Power Supply | DC 36V |
| Model Name/Number | CC101DPE |
| Screen Display | 10.1" TFT 500Nits display |
Explore More Products
© Comptek Computer Systems Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited