Hyderabad, Telangana
GST No. 36AAACC8243J1ZL
Creating a niche amongst the industry, we are manufacturing, supplying, trading and exporting a wide assortment of Computer Peripheral. The products we offer are available in the market at industry leading prices.
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor | Intel Atom |
| Processor Type | Intel i3 |
| Design | Plain |
| Color | Black |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
| LCD Size | 14 inch |
Approx. Rs 24,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor Type | Zen |
| Processor | AMD Ryzen 9 |
| LCD Size | 14 inch FHD 16:9 |
| Bluetooth | BT5.1 Transmission distance: 10m |
| Relative Humidity | 95% Non-Condensing |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,70,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor | Core i3 |
| Processor Type | Intel i3 |
| Memory Size | 8gb , 16gb |
| I Deal In | New Only |
| Battery | 10-12 hrs backup |
| Voltage | 240 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor | Core i3 |
| Processor Type | Intel i3 |
| Usage/Application | Computer |
| Brand | Comptek |
| I Deal In | New Only |
| Voltage | 120 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
We are involved in offering a wide assortment of Industrial Panel PC. The products we offer are made under the strict expertise of our professionals, as they have advance knowledge in this field. Moreover, we assure our clients to deliver these products at market leading rates. They are inbuilt with fanless total IP 65 Intel socket and P core2duo stainless steel panel PC.
Features:
Sizes:
Approx. Rs 2,70,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor Type | Intel i7 |
| Design | Rugged |
| Usage/Application | Industrial Operations |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.10inch |
| Weight | 1.14kg |
| Voltage | 140V |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Comptek Computer Systems Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited