Hyderabad, Telangana
GST No. 36AAACC8243J1ZL
Banking on the technical expertise of our professionals, we manufacture, supply, trade and export a wide assortment of Industrial Panel PC. The products we offer are highly demanded by the clients for their availability in various specifications.
Approx. Rs 81,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Display Size | 10.1 inches |
| Cooling | Fanless |
| Brand | Comptek |
| Usage/Application | Railways, Defence |
| Operating System | RHEL, Win |
| Hard Drive Capacity | 250GB |
| Processor Type | Intel atom quad core |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,80,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Display Size | 15 inches |
| Cooling | Fanless |
| Processor Type | i7 |
| Usage/Application | Defence |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Brand | comptek |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 1,08,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Color | Black |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Comptek |
| Power Consumption | 10 W |
| Country of Origin | Made in India |
| Display sizes | 15 inches, 15.4 inches, 17 inches, 19 inches 21.5 inches |
| Pack Type | Box |
We bring forth a wide assortment of Industrial Panel PC which is highly praised by the clients for their hassle free performance. Easy to install and use these products are available in different specifications. Besides, we assure our clients to deliver these products in given period of time. Our Industrial Panel PC is available with Intel N720 low fan power fanless HMI.
Features:
Sizes:
Additional Information:
Approx. Rs 3,60,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Processor | Core i3 |
| Design | Rugged |
| Color | Black |
| Usage/Application | Industrial operations |
| Screen Size | 10.10inch |
| Weight | 1.14kg |
| Voltage | 140V |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 36,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Display Size | 15.6 inches |
| Cooling | Fanless |
| Usage/Application | industrial |
| Operating System | windows / android |
| Color | black |
| Brand | Rb Technologies |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 90,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Screen Size | 10''-14.9'' |
| Monitor Size | 10.1 inch |
| Material | Plastic |
| Model Name/Number | NA |
| Feature | All features are available |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
| Application | Industrial |
Additional Information:
Explore More Products
© Comptek Computer Systems Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited